Kariéra

zpět

Zajímáte se o IT a chcete v tomto oboru pracovat? Přidejte se k nám! Hledáme nové kolegy! 

 

Proč právě u nás?

Společnost TESCO SW a.s., je jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice. Vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti a široké spektrum zákazníků.

Nabízíme práci na zajímavých projektech, a to v moderním zázemí BEA centra Olomouc se skvělou dopravní dostupností, s bezbariérovým přístupem a vlastním parkovištěm.

Zaměstnancům poskytujeme certifikované vzdělávání v oboru, odborná školení či lekce angličtiny, ale také workshopy na zvládání soft skills.

Podporujeme studium při zaměstnání a zároveň poskytujeme brigády studentům pro získání potřebné praxe. Uplatnění u nás nachází často i absolventi.

Podporujeme sportovní aktivity zaměstnanců, a to jak po finanční stránce, tak po stránce organizační. V této chvíli organizujeme možnost vyžití v následujících sportovních aktivitách: malá kopaná, stolní fotbálek, cyklistika, dračí lodě, badminton, sportovní střelba či ranní rozcvička.

Poskytujeme finanční příspěvky na vstupy do fitcentra, na masáže, na svatbu, na narození dítěte apod.

Naši zaměstnanci mohou využívat klubovou relaxační místnost, kde si mohou zahrát kulečník, stolní tenis, stolní fotbálek nebo třeba jen šachy, protáhnout se, zacvičit a zrelaxovat.

Organizujeme teambuildingové akce pro naše zaměstnance. Dále také organizujeme akce pro rodinné příslušníky, jako je například Dětský den nebo Mikuláš.

Zaměstnanci mají pružnou pracovní dobu s možností práce na HOMEOFFICE, k dispozici dva druhy stravenek s možností stravování v sídle firmy i v okolních zařízeních, a k tomu 5 týdnů dovolené a zvýhodněné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

A to jsme určitě na něco zapomněli…

V současné době hledáme kolegy a kolegyně na níže uvedené pracovní pozice: