10. 8. 2020 - Vojenské lesy a statky začínají implementovat software FaMa+ CAFM

Naše společnost uspěla v soutěži o veřejnou zakázku Facility management VLS vyhlášenou státním podnikem Vojenské lesy a statky. CAFM software FaMa+ bude sloužit pro pasportizaci, řízení, správu a údržbu majetku integrovaného na majetkový modul ERP systému a na systém pro řízení nákupních procesů, vše za využití integrační vrstvy.

22. 6. 2020 - I letos jsme přijali výzvu Do práce na kole

3 825, to je počet kilometrů, které jsme nasportovali v květnu za TESCO SW v celorepublikové výzvě Do práce na kole 2020. Jubilejního 10. ročníku se i přes letošní nestandardní podmínky zúčastnilo z naší společnosti 22 zaměstnanců v 6 týmech.

10. 6. 2020 - Charita Olomouc využívá dálkově spravované informace o majetku přes systém EMA+

Během letošního roku se uživatelem našich produktů stala také společnost Charita Olomouc.

5. 6. 2020 - Mezi zdravím a nemocí je milion odstínů šedi, říká neurolog Školoudík

Jako jeden z mála na světě dokáže vyčíst z ultrazvukových snímků riziko Parkinsonovy, Alzheimerovy a dalších chorob. Ostravský neurolog prof. MUDr. David Školoudík, Ph.D., společně s partou IT specialistů učí roboty, jak včas odhalit vážné choroby. Jsme na začátku nové éry v medicíně?

13. 5. 2020 - Objem veřejných zakázek zadaných přes NEN loni vzrostl o 29 % na 90 miliard, dodavatelů je o půlku víc

Hodnota veřejných zakázek zadaných přes Národní elektronický nástroj (NEN) loni meziročně vzrostla o 29,2 procenta na 89,6 miliardy korun. To je zhruba pětina celkového objemu zadaných veřejných zakázek. Počet zadavatelů vzrostl o 54 procent na 1509. Počet dodavatelů se zvýšil o 51 procent na 13 555. Vyplývá to ze zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projednala vláda.